Zawody strzeleckie

Proponujemy naszym klientom organizacje plenerowych zawodów strzeleckich o puchar "Prezesa firm X", które mogą się odbywać następujących konkurencjach: łuk sportowy, pistolet sportowy, karabinek sportowy, biatlon.

Do każdej z konkurencji możemy wystawić od kilku do kilkunastu stanowisk. Mogą konkurować zarówno zespoły np. z różnych firm, urzędów, klubów, szkół czy powiatów, jak i osoby indywidualne, w tym: dzieci, młodzież i dorośli.

Nagrody i oprawa

Dla zwycięzców  zapewniamy puchary i dyplomy za zajęcie miejsc na podium, proponujemy także konferansjera, który na bieżąco komentuje przebieg zawodów, możemy także przygotować program artystyczny z szerokim wyborem gwiazd.

Logistyka
Dla dużych imprez zapewniamy pełną logistykę w tym scenę z obsługą,  ochronę fizyczną, opiekę medyczną i catering, a także inne usługi w zależności od potrzeb.

Bezpieczeństwo
Nasze zawody są prowadzone przez licencjonowanych sędziów strzeleckich, zgodnie z regułami danej konkurencji, a także z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Wydarzenia specjalne
Dla tych, którzy szukają więcej adrenaliny proponujemy wydarzenia specjalne organizowane na regularnej strzelnicy, gdzie po przeszkoleniu, można strzelać z broni ostrej począwszy od pistoletu, a skończywszy na karabinie maszynowym.

Podaj Telefon Oddzwonimy