Treningi zespołowe

Treningi strzeleckie dla zespołów pracowników (zwłaszcza menedżerów), to dobra odskocznia od codziennej pracy, nie wymagająca tak dużych nakładów czasowych i finansowych jak np. wyjazdy integracyjne.

Treningi strzeleckie to po pierwsze:

  • dobry trening uważności i sposób na wyciszenie
  • współzawodnictwo i pozytywna integracja pracowników
  • ćwiczenie umiejętności posługiwania się bronią i celnego strzelania

Nasze treningi skupiają się głównie na wytworzeniu postaw i nawyków związanych z celnym strzelaniem, a mniej na typowej strzeleckiej zabawie, której więcej mogą Państwo znaleźć w naszych wyjazdach typu Team Building.

Na początek proponujemy trening dla wszystkich pracowników firmy, bo z doświadczenia wiemy iż wiele osób, która na początku nie jest zainteresowana zajęciami, już po pierwszych zajęciach zmieniają zdanie i pyta kiedy będą następne zajęcia.

Dla tych, którym spodobają się nasze zajęcia, proponujemy treningi cykliczne odbywające się w odstępach miesięcznych, powstaje dzięki temu pewien rytuał w firmie, związany z wyjazdami na strzelnicę. Wyjazdy te mogą obejmować wybranych pracowników zainteresowanych strzelaniem lub wszystkich łącznie z szefami, to zawsze jest pozytywny element integracyjny.

Nasze treningi prowadzone są przez doświadczonych trenerów strzelectwa i odbywają się w kilku strzelnicach w okolicach Warszawy. Na Państwa potrzeby możemy także zaaranżować strzelnicę pneumatyczną u Was.

Podaj Telefon Oddzwonimy