O nas

Firma BOWSYSTEM prowadzi szeroką działalność związaną z eventami strzeleckimi w okolicach Brwinowa i Warszawy. Twórcą firmy jest Bogdan Wiśniewski wieloletni trener i pasjonat strzelectwa, na stałe związany z Brwinowem, w latach 1991-1992 był wiceburmistrzem Brwinowa. Obecnie oddaje się swojej pasji strzeleckiej.

Firmę BOWSYSTEM tworzy zespół doświadczonych trenerów i animatorów, dzięki czemu jest ona w stanie przeprowadzić zarówno niewielki festyn strzelecki jak i zawody strzeleckie nawet na kilka tysięcy osób.

Bogdan Wiśniewski
Bogdana Wiśniewski - prezes, trener

Od 11 lat jest trenerem i sędzią strzelectwa, sędziuje zawody strzeleckie w klubie ZKS Warszawa. Trenuje zawodników rangi ogólnopolskiej, którzy zajmują czołowe miejsca w zawodach. Jest Prezesem i założycielem Klubu Strzeleckiego KANIE działającego od 5 lat na terenie Brwinowa.

Zbigniew Kubek
Zbigniew Kubek - event manager, animator, trener

Od 18 lat jest instruktorem strzelectwa sportowego. Od 17 lat prowadzi przyszkolną strzelnicę w Milanówku, działającą w ramach Milanowskiego Centrum Kultury. Jest animatorem strzelectwa wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Najlepiej czuje sie wśród młodzieży, której zawsze jest wokół niego pełno.

Agnieszka Sroga-Kossakowska
Agnieszka Sroga-Kossakowska - animator, trener

Od 6 lat trenuje strzelectwo sportowe, jej specjalnością jest karabinek pneumatyczny. Sukcesem dla niej jest pokonywanie słabości, choć wyniki nie są dla niej najważniejsze to i tak na ogół uzyskuje pierwsze miejsca w zawodach. Obecnie intensywnie trenuje, bo jej marzeniem jest udział w Olimpiadzie. Ma 13 letniego syna, który także jest fanem strzelectwa.

Katarzyna Sokołowska
Katarzyna Sokołowska - animator

Od 4 lat strzela w strzelnicy w Milanówku, 2 lata temu zrobiła patent jako najmłodsza w klubie. Od 2016 roku ma licencję zawodniczą, ale na tym nie poprzestaje, bo już planuje zrobić kurs instruktorski i sędziowski. Spełnia się w pracy z dziećmi tłumacząc im zasady strzelectwa.

Marcin Gosik
Marcin Gosik - animator

Jest wychowankiem strzelnicy w Milanówku, od 10 lat strzela sportowo, a od kilku lat jest także animatorem wielu wydarzeń strzeleckich. Ukończył studia w zakresie bezpieczeństwa wewnętrznego.

Jacek Bożejko
Jacek Bożejko - instruktor współpracujący

Absolwent WAT, specjalność "uzbrojenie wojsk lądowych". Od 1992 r. aktywny strzelec z broni bojowej i sportowej. W latach 2005, 2006 i 2008 członek zwycięskich drużyn w Mistrzostwach Wojska Polskiego w Strzelaniu Drużynowym z pistoletu wojskowego. Miłośnik broni palnej, pieszych wędrówek i fortyfikacji z I i II WŚ.

Podaj Telefon Oddzwonimy